W spotkaniu wzięli udział: Bożena Knorps - Sobiechowska, Agnieszka Popławska, Maciej Popławski, Piotr Wisiński, Stanisław Kwiatkowski, Maja Kępczyńska, Krzysztof Bielicki, Marian Bogucki, Janusz Topyła, Grzegorz Kwiatkowski, Anna Śliwińska, Artur Śliwiński, Janusz Brodziński i Grzegorz Barański. Miejsce spotkania nie było przypadkowe - właścicielką lokalu jest była lekkoatletka, wielokrotna mistrzyni Polski w rzucie oszczepem Ewa Rybak.
Biegacze przy pizzy wspominali swój udział w ostatnich sportowych zmaganiach: Biegu Grunwaldzkim, Biegu Niepodległości w Łubiance, cyklu biegów organizowanych przez Gminę Kurzętnik. Część z nich wzięło udział w półmaratonie Świętych Mikołajów w Toruniu. Janusz Brodziński zaproponował, aby brodniccy długodystansowcy założyli na przykład Brodnicki Klub Maratoński i zorganizowali bieg, który odbywałby się każdego roku. Pomysł bardzo podobał się obecnym na spotkaniu biegaczom. Istnienie klubu stwarza większe możliwości wyjazdów, treningów, ich finansowania. W 2011 roku czekają długodystansowców m. in. Nocny Bieg w Górznie i liczne wyjazdy poza nasz region.
W związku z faktem, że w tym roku przypada setna rocznica urodzin Stanisławy Walasiewicz, uczestnicy spotkania w pizzerii mają zamiar zwrócić się z prośbą do burmistrza Górzna, aby w jakiś sposób uhonorował krajankę, choćby przy okazji organizacji kolejnego triathlonu na przełomie lipca i sierpnia. Wielka polska lekkoatletka Stanisława Walasiewicz urodziła się w Wierzchowni koło Górzna w 1911 roku, specjalizowała się w kilku konkurencjach, głównie w biegach sprinterskich. Była mistrzynią olimpijską i wielokrotną rekordzistką świata. Zmarła w USA w 1980 roku.