Tym razem serdeczne słowa życzeń dla babci i dziadka można przesłać za darmo na adres mailowy czasbrodnicy@gazeta.pl. Temat maila musi być oznaczony jako BABCIA. Treść życzeń nie powinna być dłuższa niż 400 znaków komputerowych. Zachęcamy, aby dołączyć zdjęcie (swoje, babci lub dziadka), ale życzenia bez zdjęcia również zamieścimy. Namawiamy też, aby umieścić w treści nazwisko babci, dziadka albo własne – żeby nasze babcie były przekonane, że akurat te ciepłe słowa są skierowane na pewno do nich. Życzenia można również przynieść do redakcji osobiście (Duży Rynek 13, I piętro nad pasażem handlowym), również ze zdjęciem.

Przyjmowanie życzeń w każdej formie kończymy we wtorek 14 stycznia o godz. 10. Życzenia ukażą się w najbliższym numerze, 17 stycznia.

UWAGA! W przypadku dołączenia zdjęcia konieczny jest dopisek: „Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia załączonego do niniejszego maila, i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach »Czasu Brodnicy« w dniu 17 stycznia 2019 r. oraz życzę sobie (bądź nie życzę), aby opublikować moje imię i nazwisko jako autora załączonej fotografii”.