Gdy relacjonowaliśmy tę imprezę z poprzedniego weekendu, zamieściliśmy zdjęcia tańczących. A jak to wyglądało przy stołach biesiadnych? Otrzymaliśmy nowe zdjęcia od organizatorów studniówki I LO w Brodnicy
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W piątek 14 stycznia na dużej sali balowej ośrodka wypoczynkowego Półwysep Wądzyn maturzyści z I LO bawili się na tradycyjnej studniówce. Pierwszą relację z tego wydarzenia przedstawiliśmy TUTAJ.

Wtedy ze zdjęć można było wnioskować, że wszyscy tylko tańczyli. O, nie, były też stoły biesiadne, przy którym w przerwach między tańcami siedzieli uczestnicy balu. Na zdjęciach przekazanych przez organizatorów możemy zobaczyć, jak to wyglądało.

Po przywitaniu gości kilka słów do uczniów skierował wicedyrektor Lech Witkowski, a wicedyrektor Anna Rumińska odczytała list z życzeniami od starosty brodnickiego Piotra Boińskiego. Następnie bal został oficjalnie otwarty. Wszyscy mogli podziwiać maturzystów tańczących staropolskiego poloneza. Atrakcją był także mistrzowsko wykonany polonez pokazowy. Uroczysty toast wzniosła przedstawicielka Rady Rodziców Anna Kramer. Prowadzący Aleksandra Milz oraz Hubert Tyburski przekazali, w imieniu uczniów, podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i wychowawców za pracę włożoną w przekazywanie wiedzy oraz dla rodziców za pomoc i wsparcie.

Konkurs tańca oceniany przez jurorów - wychowawców klas - wygrał Franciszek Drozdowski z partnerką, a kolejne lokaty zajęli: Jordan Stachowiak i Oliwia Wieczorkowska z partnerami. Korony króla i królowej przyznano Aleksandrze Steinborn i Błażejowi Żbikowskiemu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zaloguj się