Otrzymaliśmy niezwykle ekspresyjne zdjęcia ze studniówki III LO w Brodnicy. Imprezę, jak już informowaliśmy, zorganizowano w Sali Kryształowej w Starorypinie Rządowym pod Rypinem. Jak się okazuje, oprócz oficjalnych przemówień, podziękowań i dystyngowanego poloneza była też naprawdę szaleńcza zabawa, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Były polonez, oficjalne otwarcie, toast za pomyślność na egzaminach, życzenia od burmistrza. Nie zabrakło podziękowań, życzeń i upominków dla rodziców.

Wśród wielu przygotowanych atrakcji były tort, konkurs tańca z nagrodami oraz muzyczne refleksje nad minionym rokiem w myśl utworów „Co mi, Panie, dasz?" zespołu Bajm, „Dni, których jeszcze nie znamy" Marka Grechuty czy „Nie czas umierać" – tytułowej piosenki najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Kulminacją spotkania był wybór Króla i Królowej Balu, a potem była zabawa do białego rana. Muzyczną oprawę zapewnił DJ Rafi. O tym wszystkim pisaliśmy zaraz po imprezie TUTAJ.

Ostygły już emocje, ale teraz niezwykle ekspresyjne zdjęcia z imprezy udostępnił nam ich autor Marcin Jadziński. Widać na nich, że zabawa była naprawdę przednia.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zaloguj się