Właśnie ukazała się najnowsza książka Katarzyny Puzyńskiej. Mieszkająca w Pokrzydowie jedna z najbardziej poczytnych autorek kryminałów w Polsce w lipcu szykuje kolejny ogólnopolski zlot fanów serii, której akcja dzieje się pod Brodnicą. Jesienią pisarkę zobaczymy z kolei w serii odcinków telewizyjnego show. Przed nami odkrywa tajemnice swoich tatuaży.

Pani psycholog z wykształcenia, nauczyciel akademicki, od powieści pt. „Motylek" zaczęła cykl kryminałów psychologicznych, których akcja dzieje się w Lipowie, czyli podbrodnickim Pokrzydowie. Katarzyna Puzyńska jest także autorką dokumentalnej serii pt. „Policjanci". 14 czerwca 2022 r. do księgarń trafiła  czternasta część sagi o Lipowie pt. „Żadanica". 

MARIA ORYSZCZAK: W listopadzie 2020 roku premiera „Śreżogi", potem „Chąśba", „Martwiec" i w tym roku „Żadanica". Cztery nowe książki w ciągu ostatnich dwóch lat to wynik imponujący. Jest pani bardzo zajętą osobą.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zaloguj się