Ruszyła przebudowa ulicy Kościelnej i jeden z pasów ruchu został zamknięty dla samochodów. W kierunku ulicy Sienkiewicza w ogóle nie można jechać. Mieszkańcy narzekają na organizację ruchu, a wielu zmotoryzowanych ignoruje znaki, co widać na załączonych zdjęciach. Za to grozi mandat. Inna sprawa, że można mieć zastrzeżenia do oznakowania i niektórych zakazów

Drogowcy z kilkudniowym opóźnieniem zamknęli ulicę Kościelną, gdzie trwa poszerzenie jezdni o jeden pas. Tymczasowa organizacja ruchu związana z przebudową powoduje zamieszanie na okolicznych ulicach. Zdezorientowani kierowcy krążą między znakami, narażając się na mandaty.

Wyjeżdżając z ul. św. Jakuba, kierowcy powinni skręcić w lewo, w kierunku Dużego Rynku. Przejeżdżając przez plac Erazma Glicznera, czyli przez parking przy pizzerii "Da Grasso", mają możliwość jazdy na wprost w ul. Tylną lub na Duży Rynek. W żadnym z wariantów nie ma możliwości wjazdu na most, a tym bardziej do galerii handlowej czy dalej położonych nieruchomości. Na ul. Kościelnej dopuszczony jest jedynie ruch w przeciwnym kierunku, od ul. Sienkiewicza.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zaloguj się